DÜŞÜNMENİN GÜCÜ

 

Güne James Allen’dan Alacağınız İlhamla Başlayın

Şu anda içinde bulunduğunuz duruma nasıl geldiniz? Bugün ne olduğunuzu sağlayan etkenler nelerdir? Bu sorulara, cevap olarak genetik kodlarımızı, doğal eğilimlerimizi, büyüklerimizin yönlendirmesini, çevresel faktörleri ve psikolojik etkenleri sayabilirsiniz.

Bu etkenler sonuca sadece küçük farklılıklar yaratacak bir doku veya tat katabilirler. Bugün ne olduğumuza veya yarın ne olacağımıza etkisi olan en önemli faktör "düşüncelerimiz" ve bu düşüncelerimiz doğrultusunda seçtiğimiz "kararlarımız"dır.

James Allen'in kaleme aldığı "Düşünmenin Gücü" adlı bu kitap düşünme, karar verme ve sonuç ilişkisini çok ilginç bir şekilde ortaya koyan harika bir eserdir. Sağlıklı, başarılı ve huzur dolu bir yaşam için önce beyninizdeki "düşünmenin gücü"nü keşfetmelisiniz. İyi veya kötü, ancak o zaman geleceğinizin nasıl olacağına karar verebilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Düşünceleriniz beyninizdeki tohumlar gibidir. Beyninize doğru düşünceleri yükler veya ekerseniz, olmayı arzu ettiğiniz insan olursunuz. Unutmayın zararlı bir ot ektiğiniz topraktan size bir elma ağacı vermesini bekleyemezsiniz.

Gelin bugün beyninize faydalı bir tohum atın ve güne James Allen’ın "Düşünmenin Gücü" adlı ölmez eserini okumakla başlayın. Bu değerli kitabı almak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki "eKitabı İndir" butonuna tıklamak ve ekrana gelecek bilgileri doldurmaktan ibarettir. Formu doldurduktan sonra girmiş olduğunuz eposta adresinizde ekitabı bilgisayarınıza indirmeniz için gerekli bilgileri içeren bir mesaj bulacaksınız. Bu e-mail mesajınızın içinde verilen internet adresine tıklayarak elektronik kitabınızı hemen bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.

 

 
   
 

e-mail : info@ekitapmerkezi.com

copyright© 2007 eKitapMerkezi. Tüm Hakkı Saklıdır