İNOVASYON - YARATICI DÜŞÜNME OYUNCAKLARI

 

Keşfedici Düşünmenin Anahtarları İle Beyninizdeki Kilidi Açın

1899’da ABD Patent Ofisi Başkanı J.Duell’in "Dünyada keşfedilecek bir şey kalmadı" demesine rağmen, hala yepyeni şeyler keşfediliyor ve dünya var oldukça da keşfedilmeye devam edilecekler. Daha dün "Microsoft" bilişim dünyasına egemen oldu derken, "Google" fırtınasına kapıldık, derken "Facebook"un yarattığı farklılıkla Google’ı tehdit ettiğini görerek şaşırdık. Değişim hızla devam ediyor. Bu değişime ayak uydurmak için ise keşfedici düşünmenin kurallarını bilmek gerekiyor.

İster gelecekte ne yapmak istediğinizi düşünen bir lise veya üniversite öğrencisi olun, ister yeni bir iş kurmak isteyen bir müteşebbis olun, ister çalıştığınız üretim hattında yenilik yapmak isteyen bir teknik eleman olun, ister harika bir reklam arayışında olan bir tasarımcı olun, ister yazılımcı olun, isterseniz ailesi için farklı birşeyler yapmak isteyen bir anne olun, hiç farketmez. Bu kitap size yenilikçiğin ve keşfedici düşünmenin anahtarlarını sunmaktadır.

İhtiyacınız olan tek şey, "Yaratıcı Düşünme Oyuncakları"nın size sunduğu inovatif düşünme anahtarlarını hangi kapıda kullanacağınıza karar vermektedir. Çünkü bu anahtarların açamayacağı hiç bir kapı yoktur.

"İnovasyon - Yaratıcı Düşünme Oyuncakları" kitabı size;

  • Düşünme kalıplarının dışına çıkabilmeyi,
  • Diğerlerinden farklı düşünebilmeyi,
  • Hayal gücünüzü yeni şeyler üretmek için kullanabilmeyi,
  • Beyninizin yaratıcı düşünme kapasitesini geliştirmeyi,
  • Fikirlerle oynama tekniklerini kullanmayı,
  • Hataları yeni keşifler için atlama taşı olarak kullanmayı,
  • Beynin her iki yarım küresini birlikte ve dengeli kullanmayı öğretecektir.

Bu değerli kitabı almak için yapmanız gereken tek şey, aşağıdaki "eKitabı İndir" butonuna tıklamak ve ekrana gelecek bilgileri doldurmaktan ibarettir. Formu doldurduktan sonra girmiş olduğunuz eposta adresinizde ekitabı bilgisayarınıza indirmeniz için gerekli bilgileri içeren bir mesaj bulacaksınız. Bu e-mail mesajınızın içinde verilen internet adresine tıklayarak elektronik kitabınızı hemen bilgisayarınıza yükleyebileceksiniz.
 

 

 
   
 

e-mail : info@ekitapmerkezi.com

copyright© 2007 eKitapMerkezi. Tüm Hakkı Saklıdır